سرمربی تیم قزاقستان: وضعیت اسکان و غذا در هتل گسترش فوق‌العاده خوب است

1398/01/02< 11:22 ق.ظ
سرمربی تیم قزاقستان: وضعیت اسکان و غذا در هتل گسترش فوق‌العاده خوب است


سرمربی تیم والیبال نوجوانان قزاقستان از میزبانی تبریز و هتل گسترش در مسابقات والیبال جوانان آسیا تمجید کرد.

“مراد” سرمربی تیم نوجوانان  قراقستان  که به همراه تیم ملی والیبال کشورش در هتل گسترش تبریز اسکان یافته بود درباره شهر تبریز، اظهار داشت: تبریز شهر خیلی بزرگ و زیبایی است.اطلاعات راجع به تبریز را از قبل در اینترنت پیدا کردم و حتما بعد از اتمام مسابقات به بازار بزرگ و تاریخی شهر تبریز خواهم رفت.

وی افزود: اسکان و وضعیت غذا هم در تبریز فوق‌العاده خوب بود، غذا در هر تورنمنتی بخش خیلی مهمی به حساب می‌آید و ما در ایران از این بابت مشکلی نداشتیم که جا دارد به خاطر وضعیت خوب غذاها از مسوولان ایرانی و بویژه مدیران و کارکنان خوب هتل گسترش  تشکر کنم. سرمربی تیم والیبال نوجوانان قزاقستان گفت:یکی از روزهای بازی کفش بازیکن ما در هتل جا مانده بود که مدیران و کارکنان هتل با همکاری خوبی که با ما داشتند توانستیم قبل از شروع مسابقه و خیلی سریع این مشکل و حل کنیم و باید از این بابت از کارکنان هتل گسترش قدردانی کنم.

سرمربی تیم نوجوانان قزاقستان در مورد  شرایط فنی  مسابقات ، تصریح کرد: مسابقات به صورت فشرده  و در سطح بالایی برگزار می‌شود وتیم قزاقستان بدلیل اولین حضور در این سطح از والیبال آسیا  بیشتر به دنبال کسب تجربه است.