سرمربی تیم هنگ کنگ با تمجید از میزبانی تبریز اظهار داشت// استراحت در اتاق های بزرگ و تنوع غذایی دو امتیاز مثبت هتل گسترش

1398/04/04< 12:00 ب.ظ
سرمربی تیم هنگ کنگ با تمجید از میزبانی تبریز اظهار داشت// استراحت در اتاق های بزرگ و تنوع غذایی دو امتیاز مثبت هتل گسترش


“چاو”سرمربی تیم والیبال نوجوانان  هنگ کنگ با تمجید از میزبانی شهر تبریز در مسابقات والیبال نوجوانان قهرمانی آسیا تاکید کرد:اسکان در هتل گسترش بسیار مطلوب بود ، بویژه اتاق های بزرگ و زیبای این هتل در کنار تنوع غذایی خوبی که داشتند را می توان دو امتیاز مثبت این هتل عنوان کرد.

سرمربی تیم نوجوانان  هنگ کنگ ظهار داشت: تبریز شهر بزرگ با مردمانی مهربان و خونگرم است که در اولین تجربه حضورم در این شهر خاطرات خوبی برایم ایجاد شد و از همین جا به همه مردم تبریز سلام و احترام دارم.

وی ادامه داد:در این مدت توانستیم به ائل گلی و مسجد کبود برویم همچنین از نمایشگاه صنایع دستی تبریز هم بازدید کرده و کلی خرید کردیم.تبریز با سابقه تاریخ و فرهنگ غنی یکی از شهرهای زیبا برای سفر است.

چاو با اشاره به برخورد بسیار ایده آل کارکنان هتل گسترش با اعضا این تیم گفت: از همه کارکنان و مدیریت این هتل زیبا تشکر میکنم که بر اساس برنامه تمرینی ما وعده های غذایی ما را در طول این رقابتها به صورت مطلوب اماده و ارائه کردند.

چاو اظهار امیدواری کرد تا بتواند در آینده با خانواده خود به تبریز سفر کند.