سرمربی تیم والیبال نوجوانان پاکستان: میزبانی تبریزی ها همیشه عالی است

1398/06/25< 1:58 ب.ظ
سرمربی تیم والیبال نوجوانان پاکستان: میزبانی تبریزی ها همیشه عالی است


سرمربی ایرانی تیم والیبال نوجوانان پاکستان گفت: تبریزی ها به میهمان نوازی شهره هستند و میزبانی تبریز همیشه عالی بوده است.

حمید موحدی پیشکسوت والیبال کشورمان که از حدود شش ماه قبل سرمربیگری تیم والیبال نوجوانان پاکستان را برعهده گرفته است گفت: از قدیم همیشه برای برگزاری مسابقات والیبال در تبریز به هتل گسترش می آمدیم و این بار هم اقامتی به یادماندنی در این هتل بزرگ و زیبای شهر تبریز به همراه بازیکنان تیم پاکستان داشتیم.

موحدی با اشاره به اجرای پروژه بازسازی طبقات هتل گسترش ادامه داد: واقعا اتاق ها به بهترین نحو بازسازی شده و دارای امکانات مناسبی هستند و با گذشته قابل مقایسه نیست و امیدوارم بزودی بازسازی طبقات یک و دو این هتل زیبا  نیز به اتمام برسد.

سرمربی تیم پاکستان گفت:به نظرمن مدیریت هتل باید یک دستگاه آسانسور دیگر علاوه بر 4 دستگاه کنونی در نظر بگیرند تا در مواقعی مثل اینگونه مسابقات که چند تیم با ده ها نفر مربی و بازیکن در این هتل اسکان دارند با مشکل تردد مواجه نشوند.

وی با بیان اینکه تبریز پتانسیل بالایی در رابطه با پذیرش گردشگر دارد گفت:بایستی زیرساخت های لازم برای جذب گردشگر خارجی در این شهر بیش از پیش آماده شود تا شاهد بهره مندی این شهر زیبا و خوش آب و هوای کشورمان در زمینه گردشگری باشیم.

موحدی سطح این دوره از مسابقات را بسیار بالا توصیف کرد و گفت:این برای اولین بار است که در این سطح از مسابقات 18 کشور حاضر می شوند.