ارتقا خدمات هتل گسترش با حمایت گروه صنعتی پارس ساختار

1400/11/06< 3:54 ب.ظ
ارتقا خدمات هتل گسترش با حمایت گروه صنعتی پارس ساختار


۱۰ شهریور مدیریت گروه صنعتی پارس ساختار با تشکیل شرکت مهر گسترش تبریز و اخذ مالکیت هتل گسترش علاوه بر گسترش فعالیت های این گروه در صنعت گردشگری و هتلداری باعث ارتقا خدمات این هتل به مسافرین و میهمانان شد.

هتل گسترش تبریز با نیم قرن سابقه در صنعت هتلداری، به عنوان اولین ساختمان بلند مرتبه شهر تبریز در دهه ۴۰ توسط مهندسین و پیمانکاران خارجی، طراحی و اجرا گردیده و با استحکام بنای فوق العاده، یکی از قدیمی ترین هتل های شهر تبریز می باشد و اکنون به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه صنعتی پارس ساختار فعالیت می کند.

به گزارش روابط عمومى گروه صنعتى پارس ساختار، در سال های گذشته این هتل زیر نظر سازمان گسترش و نوسازی فعالیت می کرد که حدود سال ۱۳۹۰ به بانک ملت واگذار و پس از آن نیز بر اساس اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی و خصوصی سازی مراکز تولیدی و خدماتی، در ۱۰ شهریور سال ۱۳۹۲ توسط جناب آقای مهندس جلیل نواده اباذر رئیس هیات عامل گروه صنعتی پارس ساختار خریداری شد.

در ادامه ی این واگذاری، مدیر مجموعه پارس ساختار، بدون تغییر در ماهیت کاربری هتل و بهره گیری ریالی از تسهیلات دولتی با منابع داخلی گروه صنعتی، اقدام به بازسازی تمامی طبقات و واحدها و نمای بیرونی این هتل کردند.
این اقدام، نشان از تعصب مدیران مجموعه ی پارس ساختار به دیار آذربایجان و شهر تبریز داشته که به تعبیر مسئولین امر یکی از موفق ترین واگذاری های تاریخ خصوصی سازی منطقه بوده است.