برگزارى دوره مديريت فرانت آفيس در هتل گسترش تبريز/ مدرس دانشگاه: در دنياى امروز صنعت گردشگرى در افزايش درآمد كشورها و نزديكى ملت ها نقش مهمى داشته است

1401/03/01< 7:11 ق.ظ
برگزارى دوره مديريت فرانت آفيس در هتل گسترش تبريز/ مدرس دانشگاه: در دنياى امروز صنعت گردشگرى در افزايش درآمد كشورها و نزديكى ملت ها نقش مهمى داشته است


صنعت گردشگرى در دنیای معاصر، يكى از صنايع رو به رشد محسوب میشود كه در طى دهه هاى اخير در افزايش درآمد كشورها و نزديكى و اتحاد ملت ها نقش مهمى داشته است و بخش اقامتى اين صنعت يا همان هتلدارى با ارائه شيوه هاى نوين جلب مشترى، موجب تكامل بيشتر آن شده است.

به گزارش روابط عمومى گروه صنعتى پارس ساختار، سيد اميد آقاميرى معاون بهره بردارى و توسعه خدمات شركت توسعه گردشگرى ايران و مدرس دانشگاه در حاشيه برگزارى دوره مديريت فرانت آفيس براى پرسنل هتل گسترش با اعلام اين مطلب گفت: يكى از اركان مهم صنعت گردشگرى، بخش هتلدارى است و با توجه به نقش و اهميت آن صاحبان هتل ها در صدد ساخت و راه اندازى هر چه بيشتر و بهتر هتل هايى مدرن با امكانات رفاهى و خدمات ويژه هستند تا از اين دنياى رقابتى سربلند بيرون آيند.

آقا ميرى افزود: پرسنل هتل گسترش نيروهاى بسیار مستعد، کوشا و پرانگيزه ای هستند. به اعتقاد بيل ماريوت پدر علم هتلدارى بزرگترين سرمايه هر مجموعه ای كارمندان آن مجموعه می باشند. وقتى كارمندان مجموعه با انگیزه و انرژی کامل، افراد خوشحالی باشند و به خودشان ببالند كه در هتل كار مى كنند آن هتل به حد اعلا ميرسد و مسلما این مرتبه از پیشرفت، مدیون افراد پرشور و شعف مجموعه است.

معاون بهره بردارى و توسعه خدمات شركت توسعه گردشگرى ايران گفت: كلاس ها در چندين مبحث برگزار شد و موضوع اصلى، مديريت نوين فرانت آفيس بود. شايد بتوان گفت يكى از مهمترين قسمت هاى هتل و نيز قلب تپنده و پيشانى هتل فرانت آفيس است. فرانت آفيس مفهومى است كه در هتل ها براى تحت پوشش قرار دادن بخش هاى مختلفى كه با رزرواسيون، تخصيص اتاق، پذيرش، صدور و ارائه صورت حساب مرتبط است، بكار ميرود. تمامی این بخش ها به جذب و پس از آن فعالیت پرسنل پرانرژی و مستحکم بستگی دارد که هتل گسترش تاکنون نشان داده است که صاحب این بخش مهم از هتلداری است.