هتل گسترش نمونه بارز حضور موفق بخش خصوصی در صنعت گردشگری است

1401/03/01< 2:38 ب.ظ
هتل گسترش نمونه بارز حضور موفق بخش خصوصی در صنعت گردشگری است


نماينده مردم شبستر در مجلس شوراي اسلامي با حضور در  سيزدهمين نمايشگاه بين المللى گردشگرى ايران و بازديد از غرفه هتل گسترش تبريز گفت: برگزاري نمايشگاه در شرايط تحريم اقتصادي مي‌تواند پل ارتباطي توليدکنندگان کالا و خدمات با مشتريان داخلي و خارجي باشد که حلقه‏هاي منفصل را به هم وصل ميکند.

معصومه آقاپور در گفتگو با خبرنگار پانار افزود: هتل گسترش يکي از افتخارات آذربايجان شرقي و کشور است. اين هتل با ايجاد تحول در چيدمان، معماري و جذب گردشگر در استان اقدامات چشمگيري انجام داده و مهندس اباذر به عنوان مديرعامل گروه صنعتي پارس ساختار آشتي بين صنعت گردشگري و خدمات را به نمايش گذاشته است.

آقاپور در ادامه گفت : هتل گسترش نمونه بارز حضور موفق بخش خصوصي در صنعت گردشگري است.

دكتر آقاپور در رابطه با همزماني نمايشگاه صنايع دستي با گردشگري و تاثير آن در جذب توريست بيان کرد: صنايع دستي بر اساس سلايق متفاوت فقط شرايط را فراهم مي کند. با اينکه صنايع دستي با صنعت گردشگري فرق دارد اما مي‌تواند براي مشتريان و گردشگران داخلي و خارجي پتانسيل خوبي باشد. نماينده مردم شبستر در مجلس شوراى اسلامى در ادامه گفت: من معتقدم ما هنوز به صورت جدي وارد صنعت گردشگري نشده ايم، هرچند در مجلس دهم قدم محکمي برداشتيم سازمان گردشگري به رتبه بالاتر رسيده و به وزارت تبديل شد. درحال حاضر تنها کليد تهديد، بحران و تحريم صنعت گردشگري است. گردشگري سومين رتبه ي اقتصاد دنياست ولي رتبه ي خوبي در کشور ما ندارد. مردم، دولت و بخش خصوصي بايد در کنار هم سطح اين صنعت را بالا ببرند.